ZURB Template (8.x-6.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

[ctx: Sort order]
en: Order
th: Order
    In Context: Sort order

en: First page
th: หน้าแรก
