ZURB Template (8.x-6.1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: New
lt: Naujas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
