ZURB Template (8.x-6.1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
