ZURB Template (8.x-6.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
