ZURB Template (8.x-6.1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Updated
ar: التحديث

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Never
ar: أبدا

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Logout
ar: خروج

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: New
ar: جديد

en: Sticky
ar: مثبت

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Highlighted
ar: مبرز
