ZURB Template (8.x-6.1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Page
bs: Strana

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
