ZURB Template (8.x-6.1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: Updated
gl: Actualizado

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Logout
gl: Saír

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: New
gl: Novo

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
