ZURB Template (8.x-6.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
