ZURB Template (8.x-6.1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Back
hr: Natrag

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Logout
hr: Odjava

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Highlighted
hr: Istaknuto
