ZURB Template (8.x-6.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
