ZURB Template (8.x-6.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Logout
jv: Metu

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
