ZURB Template (8.x-6.1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: New
ka: ახალი

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
