ZURB Template (8.x-6.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
