ZURB Template (8.x-6.1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Logout
lv: Iziet

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: New
lv: Jauns

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Highlighted
lv: Izgaismots
