ZURB Template (8.x-6.1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: logo
mn: Лого

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
