ZURB Template (8.x-6.1) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: New
nl: Nieuwe

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: My Account
nl: Mijn account

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
