ZURB Template (8.x-6.1) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Login
ru: Логин

en: Search
ru: Поиск

en: logo
ru: логотип

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Back
ru: Назад

en: Help
ru: Справка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Logout
ru: Выход

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: New
ru: Новое

en: Show site name
ru: Показать имя сайта

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: My Account
ru: Мой профиль

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: All rights reserved.
ru: Все права сохранены.

en: Last page
ru: Последняя страница

[ctx: Sort order]
en: Order
ru: Порядок

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
