ZURB Template (8.x-6.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Logout
sl: Odjava

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
