ZURB Template (8.x-6.1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
