ZURB Template (8.x-6.1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Back
te: వెనక్కి

en: Help
te: సహాయం

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
