ZURB Template (8.x-6.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Enable
da: Aktiver

en: Page
da: Side

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »
