ZURB Template (8.x-6.1) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Login
uk: Вхід

en: Search
uk: Пошук

en: logo
uk: логотип

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Back
uk: Назад

en: Help
uk: Довідка

en: Updated
uk: Оновлено

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Logout
uk: Вихід

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: New
uk: Нові

en: Show site name
uk: Показати ім'я сайту

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Menu text
uk: Текст меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Last page
uk: Остання сторінка

[ctx: Sort order]
en: Order
uk: Послідовність

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
