ZURB TwentyTwenty (2.1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: Orientation
sv: Orientering

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
