Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (10.2.3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Node
ur: نوڈ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
