Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.4) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
