Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Node
sq: Nyjë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
