Zeomine Web - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
