Zeomine Web - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
