Zeomine Web - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
