Zeomine Web - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji
