Zeomine Web - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
